Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku

Pracownik obsługi klienta detalicznego

Oczekiwania:

-     wykształcenie - preferowane wyższe w zakresie bankowości lub pokrewne;

-     umiejętność pracy w zespole, komunikatywność;

-     otwartość na nowe wyzwania;

-     zaangażowanie i efektywna realizacja powierzonych zadań;

-     zdyscyplinowanie, punktualność;

-     mile widziane doświadczenie w zakresie pracy z Klientami Detalicznymi,

-     doświadczenie w pracy w bankowości będzie dodatkowym atutem.

Zadania:

-     aktywna sprzedaż produktów bankowych;

-     nawiązywanie relacji z nowymi Klientami;

-     obsługa kasy złotowej;

-     realizowanie indywidualnych i zespołowych zadań sprzedażowych.

 Oferujemy:

-       zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

-       pracę stacjonarną;

-       stałe wynagrodzenie i premię;

-       możliwość rozwoju osobistego i zawodowego, poprzez udział w szkoleniach, kursach

-       przyjazne środowisko pracy.

 Miejsce pracy: Oddział banku w Strawczynie

CV proszę przesyłać na adres : piekoszow@bslopuszno.pl tel. 795 414 510