Generalny remont oddziału w Strawczynie

Drodzy Klienci, z przyjemnością informujemy Państwa o kolejnym kroku w rozwoju naszego Banku! Od lipca 2023 roku rozpoczynamy generalne remonty Placówek Bankowych. Aktualnie trwają prace remontowe w Oddziale w Strawczynie, następnie we wdrożonym projekcie zaplanowany jest remont placówki w Piekoszowie.

To niezwykle ważny dla nas moment, który umożliw nam poprawę jakości świadczonych usług. Wyremontowane oddziały będą przystosowane do potrzeb Klientów, zapewniając komfortową obsługę oraz wsparcie jakiego oczekują nasi Klienci. Podczas rozpoczęcia projektu nasz Zespół w Strawczynie na czele z Panią Martą Zawadzką pełniącą funkcję Dyrektora Oddziału jest ogromnie zaangażowany w zapewnienie najwyższych standardów obsługi Klienta. Wprowadzając zmiany w kulturze organizacyjnej Banku jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby Naszych Klientów i zapewnić im wsparcie jakiego oczekują.

Jeśli maja Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące zmiany w naszej organizacji, lub potrzebują dodatkowych informacji prosimy o kontakt.

Dziękujemy za dotychczasowe zaufanie. Jesteśmy bardzo podekscytowani nowym etapem naszej organizacji i cieszymy się, że możemy dzielić się tym z naszymi Klientami!

Z poważaniem,

Zarząd Banku Spółdzielczego Łopusznie

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie. Administratorem danych jest Bank Spółdzielczy w Łopusznie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym o prawach dostępne jest w Polityce prywatności.

Zamknij