Rebranding Banku Spółdzielczego w Łopusznie

Drodzy Klienci, z dumą chcielibyśmy ogłosić ważną zmianę w naszym Banku! Po długim okresie rozważań i starannych przygotowaniach prezentujemy nasze nowe logo.

Stare logo służyło w Banku przez wiele lat, lecz nadszedł czas na świeży wizerunek, który lepiej współgra z aktualnymi trendami rynkowym przy jednoczesnym nawiązaniu do naszej tradycji.

Nowe logo jest wynikiem naszego zaangażowania w ciągły rozwój i dążenie do doskonalenia się, aby sprostować oczekiwaniom naszych Klientów.

Nowe logo zostanie wprowadzone we wszystkich materiałach marketingowych, stronie internetowej i wszelkich dokumentach firmowych. Jest to krok, który pragniemy uczynić razem z Wami, naszymi cenionymi Klientami, abyście mieli okazję poznać nas w nowym świetle.

Poniżej prezentujemy Państwu nowe oszyldowanie Placówki Banku Spółdzielczego w Piekoszowie:

Kolejnym etapem będzie wymiana szyldów w pozostałych placówkach oraz centrali Banku.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie. Administratorem danych jest Bank Spółdzielczy w Łopusznie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym o prawach dostępne jest w Polityce prywatności.

Zamknij